"Колись вони були по різні сторони барикад. Шуфрич - керував "тітушками" з Антимайдану, Кличко виходив вещати на сцену Євромайдану", - блогер (відео)

Політика - занадто цинічна, як і ті, хто нею займається, переконаний Братущак.

Ілюстрація: uainfo.org

"Колись вони були по різні сторони барикад. Шуфрич - керував "тітушками" з антимайдану, Кличко виходив вєщати на сцену Євромайдану. Їх розділяли барикади, шеренги беркутівців та ввшників, палаючі шини та хлопці з коктейлями Молотова", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олексій Братущак, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Але все те у минулому. Тепер нічого не заважає Віталію Кличку на публіці демонструвати свої почуття до Нестора Шуфрича. Зустрілись на черговій вечірці, поцілувалися на камеру "Світського життя", потеревеніли приятельськи, підморгнули один одному. Ну як справжні... політики? На зображенні - стоп-кадр з програми «Світське життя» від 8 квітня 2017. Після 27 хвилини".

Повний запис програми тут.

Олексій БРАТУЩАК

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Девочка в трусиках из Барнаула, или Немного о российской шпионке в США Бутиной", - Фашик Донецький (фото, відео)

неділя, 16 січень 2022, 23:55

"Если кто не в курсе, то кацапы запустили типа флешмоб "ашвабадити Марию Бутину". Более тупого хода от потомков свиней и собак лично я не ожидал, ибо так спалить на весь мир своего агента - это, с*ка, надо уметь. Итак, давайте тезисно рассмотрим, кого ...

Хіти тижня. Все просто обман? Фірмовий поїзд "Укрзалізниці" пасажири рознесли в пух і прах (фото)

субота, 15 січень 2022, 3:00

"Укрзалізниця" знову опинилася в центрі скандалу. Йдеться про заявлений фірмовий потяг 231/232 Дніпро - Івано-Франківськ. Скарги на нього описали на сторінці Громадський контроль "Укрзалізниці", зазначають Патріоти України. Пасажири розповіли, що купил...